ikonka facebook ikonka youtube hotel srebrny świerk

O nas

Crazy Party -  jak to się zaczęło? Troszeczkę historii...

Witam wszystkich odwiedzających strone Crazy Party:)  Chciałem przybliżyć Państwu troszeczke naszej historii, czyli jak pasja która zaczęła się wiele lat temu i bezustannie trwa do dzisiaj, przerodziła się w sposob na życie. Wszystko zaczęło się dawno temu gdy jako mały chłopiec zostałem zaproszony do Niemiec, a dokładnie do Monachium. W tamtych czasach bowiem mieszkała tam ciocia,  której partner prowadził firmę „Muhlbauer discoservice” i zajmował się podobną działalnością co obecnie Crazy Party czyli organizowaniem wszelkich imprez rozrywkowch, dyskotek, eventów, obsługą techniczną , zapewnianiem Djów i różnych atrakcji zarówno na duże imprezy jak i imprezy okolicznosciowe osób prywatnych.

I tak jako że od najmłodszych lat wielokrotnie odwiedzałem naszych zachodnich sąsiadów bardzo często chcąc nie chcąc byłem zabierany zarówno na instalacje sprzętu jak i często uczestniczyłem również w wielu imprezach ( jako 4-5 latek!), przyglądałem się jak wszystko wygląda „od kuchni”, zawsze byłem ciekawski wszędzie zaglądałem, wszystkiego musiałem dotknąć, z czego niekoniecznie był zadowolony „wujek Nick”. Zawsze podobały mi się kolorowe światełka, efekty, głośna muzyka i wszystko co było związane z tym tematem.

Myśle że właśnie wtedy zostałem zarażony miłością do imprez:)

Jednak nie wszystko co dobre trwa wiecznie, ciocia zmieniła narzeczonego i.... wyprowadziła się do słonecznej Italii.

W międzyczasie cały czas miałem kontakt z muzyką, skończyłem szkołe muzyczną 1 st, jednak muzyka poważna  zdecydowanie nie była tym czego oczekiwałem, dlatego też cały czas kupowałem kasety, płyty, oglądałem teledyski, nigdy  w domu nie było cicho,  nie zawsze ku uciesze  sąsiadów..

I tutaj niespodziewanie znowu znowu zbieg okoliczności sprawił że dostałem kolejną szansę aby mieć kontakt ze sprzętem i muzyką. Moi krewni  postanowili otworzyć  restauracje z dyskoteką w moim rodzinnym mieście. Tak więc przyjechało  kilka głosników, wzmacniaczy, odtwarzaczy cd, jakieś proste światełka z myślą że będą grały w lokalu. Jednak ostatecznie zmienily się plany - zamiast restauracji powstał sklep odzieżowy, tak wiec sprzęt okazał się niepotrzebny, a że byłem już troszkę starszy miałem ok 14 lat, mogłem się nim zaopiekować:)

No i zaczęło się  chyba tak jak w przypadku większości Djów, czyli od małych dyskotek  najpierw w mojej,  później również w innych szkołach. Nagłośnienie  było całkiem dobre ,  zacząłem poszukiwania własnego oświetlenia, jednak profesjonalne  było bardzo  drogie i ciężko dostępne. Trudno sobie wyobrazić jaka była radość z pierwszego zakupionego  prawdziwego efektu świetlnego, który pamiętam do dziś. Był to super flower firmy discotech,  czy laserka o zawrotnej mocy 5mW:)

Następnie było sporo inwestycji w sprzęt, aż uzbierał sie jak na tamte czasy całkiem przyzwoity zestawik. Były to lata ok. 1996-2000 tak wiec były imprezy w różnych lokalach,  imprezy dla znajomych , urodziny, dyskoteki w szkołach, jak również na okolicznych „zabawach” Raz było lepiej raz gorzej ale cały czas byliśmy „w branży”

Podjałem też normalną pracę, gdyż z imprez nie było dużych dochodów i  były bardziej hobbystyczne. Niestety z biegiem czasu sprzęt pomalutku zaczął się starzeć, niszczyć i psuć, imprezy raz były raz nie więc pomału odchodziło to na drugi plan.

Przełomem był rok 2006, w którym to jak większość młodych ludzi bardzo chciałem otworzyć swoją własną dziąłalność.  I nagle wpadł do głowy pomysł aby wrócić do tego co zawsze sprawiało mi przyjemność, co zawsze lubiłem i postanowiłem  zając się tym na poważnie. I tak powstało Dance Agency firma, która zajmowała się oprawą techniczną, Dj-ską wszelkich imprez. A było ich sporo, nie wszystkie pamietam ale doskonale pamietam pierwsze wesele które pomógł mi prowadzić kolega a było to w roku 2007r. Wyszło całkiem fajnie, goście byli zadowoleni więc postanowiłem dalej podążać w tym kierunku, oczywiście nie rezygnując z innych imprez. Póżniej już wszystko potoczyło się z górki, wiedziałem ze chce to robić dalej, dokupilem sporo nowego sprzętu, śledziłem nowinki techniczne, poznałem też mojego "nauczyciela" ,DJ-a i wodzireja z wieloletnim stażem, prezentera radiowego, mającego na koncie setki imprez. Tak więc jeździłem z nim, obserwowałem i sporo się od niego nauczyłem. W tamtym okresie zdobyłem też wiele znajomosci związanych z branżą muzyczną

Były też imprezy w clubach, hotelach i  lokalach, gdzie z niektórymi współpracujemy do dziś:) zajmowaliśmy się oprawą muzyczną i techniczną  dla naprawdę różnych ludzi przez co zdobyliśmy kolejne cenne doświadczenia.

W międzyczasie  nazwa Dance Agency została zmieniona na Crazy Party,  gdyż  jest weselsza i  kojarzy się z fajną, szaloną zabawą. Tak więc początek Crazy Party pod obecną nazwą to rok 2008.

Przez cały ten czas zdobywaliśmy kolejne doświadczenia organizując wiele bardzo różnych imprez zaczynając od   klubów i dyskotek, przez imprezy firmowe, okolicznościowe, studniówki, przyjecia weselne, na imprezach dla dzieci kończąc, bawiąc bardzo różnych ludzi w różnym wieku, o różnych gustach muzycznych. Śmiało mogę powiedzieć, że po tylu latach bez obaw możemy  się zająć oprawą muzyczna praktycznie każdego wydarzenia.

Dodatkowo naszą drugą pasją oprócz muzyki jest też oświetlenie, dekoracje światłem, efekty sceniczne i multimedialne, gdyż  naszym zdaniem nawet jeżeli będzie najlepszy Dj, najlepsza muzyka i  nagłośnienie, a będzie brakowało ładnej oprawy wizualnej , to zawsze będzie pewien niedosyt. Dopiero jeżeli te wszystkie elementy współgrają ze sobą jest to gwarancja sukcesu.

Tak więc cały czas się uczymy, inwestujemy i staramy się aby Imprezy były wyjątkowe, niepowtarzalne i żeby goście byli pozytwnie zaskoczeni. Do oprawy świetlnej dołączyły tez efekty  sceniczne i multimedia które podkreślają wyjątkowe , niepowtarzalne momenty i sprawiają że impreza zmienia się w niesamowite show i pozostaje niezapomniana na długi czas.

Oprócz tego od 8 lat stale współpracujemy i zajmujemy się nagłosnieniem i oprawą muzyczną największych gal boksu zawodowego w naszym kraju. Gościliśmy w dziesiatkach hal sportowych w całej Polsce, a imprezy były emitowane przez wiele stacji telewizyjnych m.in. tvp1, canal+. Tvp Warszawa,  Polsat. Finałem tego było  powierzenie nam oprawy muzycznej największych topowych gal boksu zawodowego w historii naszego kraju czyli Polsat Boxing Night gdzie włodarze stacji obdarzyli nas całkowitym zaufaniem jeżeli chodzi o oprawę muzyczną tedo niesamowitego eventu. 

 

Na koniec chciałem powiedzieć że z pewnością Crazy Party, nigdy nie spoczywa na laurach, cały czas staramy się zaskakiwać gości , bez względu na wielkość, charakter czy budżet imprezy.

Moge śmiało powiedzieć, imprezy z naszym udziałem które odbędą sie w przyszłości z całą pewnością będą jeszcze ciekawsze, fajniejsze i ładniejsze wizualnie gdyż cały czas nad tym pracujemy, uczymy się i rozwijamy.

Tak to jest gdy pasja z dzieciństwa nigdy nie mija, staje się pracą, daje dużo radości i satysfakcji. A widok zadowolonych i szczęśliwych naszych klientów i ich gości jest bezcenny. Dziękuje bardzo tym wszystkim którzy poświęcili kilka minut na przeczytanie tych kilku informacji, życzę wielu sukcesów i pozdrawiam serdecznie.

Kamil Marcinek, Dj Kamilio

Crazy Party