ikonka facebook ikonka youtube hotel srebrny świerk

Ceny

Oferta » Ceny

 

Cena wynajęcia Crazy Party na imprezę zależy od kilku czynników m.in. od wielkości imprezy, terminu (dnia tygodnia, miesiąca), kosztu dojazdu, czasu trwania a w końcu ilości sprzętu nagłośnieniowego i oświetleniowego, efektów specjalnych i dodatkowych atrakcji . Zajmujemy się oprawą muzyczną przez doświadczonych DJów i wodzirejów, nagłośnieniem i oświetleniem wszelkich imprez rozrywkowych. Począwszy od małych imprez okolicznościowych, małych przyjęć weselnych, poprawin czy chrzcin w których budżet jest ograniczony a najważniejsza jest dobra muzyka, fajny kontakt z gośćmi a ilości sprzętu , oświetlenia dodatkowych efektów nie jest na pierwszym miejscu, cena takiej usługi może być bardzo atrakcyjna i dosłownie na każdą kieszeń. W zamian Nasi klienci zyskują profesjonalną oprawę muzyczną, subtelne odpowiednio dobrane oświetlenie, Dj-a z wieloletnim doświadczeniem który zadba o wspaniałą zabawe i niezapomniane wrażenia wszystkich bawiących się zarówno tych starszych ja i młodszych. Bo jak wiadomo muzyka łączy pokolenia i najważniejsze jest aby goście dobrze się bawili bez względu na wiek. Ceny naszych usług w przypadku mniejszych imprez są bardzo przystępne.                                                                                                   Natomiast gdy myślimy o większych imprezach typu wesela, imprezy firmowe, studniówki gdzie naszym klientom zależy na niesamowitej oprawie świetlnej, oświetleniu dekoracyjnym ścian, stołów, budynków czy nawet ogrodu, efektach specjalnych, tak aby wywrzeć jak największe wrażenie na zaproszonych gościach wówczas ceny sa oczywiście wyższe, jednak w większości przypadków są kilkukrotnie niższe niż wynajęcie zespołu, a zyskują Państwo naprawdę bardzo wiele. Od pięknie oświetlonej sceny, z konstrukcjami scenicznym, nowoczesnymi ruchomymi głowami, listwami i reflektorami ledowymi, kolorowymi laserami, logoprojektory wyświetlające imiona bądź inicjały młodej pary na ścianie po niesamowite efekty specjalne takie jak ciężki dym, wyrzutnie konfetti, płomieni ognia, wyrzutnie Co2, efekty pirotechniczne, kolorowe geysery, fontanny iskier, bańki mydlane, sztuczny śnieg, czy światło w niebo, które w niesamowity sposób podkreślą wyjątkowe momenty podczas zabawy i sprawią że goście jeszcze długo będą pamiętać i wspominać ten dzień.

 Oprócz tego profesjonalny Dj z bardzo bogatym repertuarem muzycznym, który przez całą noc będzie zabawiał i integrował wszystkich bawiących się na parkiecie a także wodzirej który rozbawi i rozśmieszy nawet najbardziej oporne towarzystwo a także poprowadzi zabawy i konkursy, (do wyboru w naszej ofercie ponad 100!) I co jest niewątpliwie bardzo ważne wszystkie utwory muzyczne sa w oryginalnych wykonaniach bez fałszowania i niekiedy kiepskich aranży co niestety się zdarza w przypadku zespołów. A także nieporównywalnie bogatszy repertuar muzyczny. To wszystko sprawia że Państwa impreza pozostanie w pamięci Waszej i gości na bardzo długo.

            Dla klientów dla których jest jeszcze za mało atrakcji oprócz muzyki, zabaw ,konkursów, oświetlenia i efektów specjalnych możemy uroczystość urozmaicić dodatkowo o telewizory LCD’42 na których będziemy wyświetlać wizualizacje, życzenia czy przy pomocy zainstalowanej kamery bawiących się na parkiecie ludzi.

Dodatkową atrakcją może tez być karaoke podczas którego będziecie mogli poczuć się jak prawdziwe gwiazdy estrady i zaśpiewać swoje ulubione przeboje, których tekst będzie wyświetlany na ekranie, Jest to z całą pewnością bardzo fajne urozmaicenie szaleństwa na parkiecie, a uczestnicy imprezy świetnie bawią się na karaoke bez względu na swoje zdolności wokalne.

         Na cenę usługi, co jest niewątpliwie naszym atutem nie ma natomiast wpływu prowadzenie , konkursów oczepin, zabaw biesiadnych, a także gadżety i akcesoria niezbędne do ich przeprowadzenia (kapelusze, peruki, hawajskei kwiaty, maski celebrytów marakasy itp.) Tak wiec każdy bez względu czy zamówi najtańszą, czy najdroższą opcję ma takie same prawo do wyboru zabaw, konkursów, repertuaru a także do ustalenia indywidualnego planu imprezy, czyli krótko mówiąc do wspaniałej zabawy tak jak to sobie wymarzył gdyż każda impreza jest dla nas nowym wyzwaniem i każdy zadowolony klient dodaje nam chęci do dalszego rozwijania się, szukania nowych pomysłów i dalszej pracy.

     W przypadku przyjęć weselnych dla naszych klientów na specjalne życzenie możemy także zapewnić marszówkę pod domem Pani młodej odtwarzaną z konsoli Dj-a za nie wielką opłatą. Dla tych wszystkich którzy nie wyobrażają sobie wesela bez akordeonu jest możliwość wynajęcia dodatkowo akordeonisty, który będzie przygrywał znane wszystkim melodie np. podczas posiłków tak aby wesele miało bardziej tradycyjny charakter.

 Naszym atutem jest również animatorka dla dzieci która bez żadnych dodatkowych opłat, w kolorowym stroju z zabawnymi gadżetami i drobnymi niespodziankami zabawia najmłodszych uczestników przez pierwsze kilkadziesiąt minut imprezy. Dla nas każdy gość jest ważny – ten najmłodszy również .

          Współpracujemy też z instruktorką zumby i tańców latino, która na specjalne życzenia może zagościć na Państwa imprezie i przez pewien czas bawić się i uczyć uczestników fajnych, najbardziej znanych układów tanecznych.

 Tak wiec podsumowując decydując się na wynajęcie Crazy Party do oprawy państwa imprezy , bez względu na budżet jakim Państwo dysponują macie gwarancję świetnej zabawy, profesjonalnej obsługi i sprzętu bardzo wysokiej jakości, odpowiednio dobranego do miejsca i charakteru imprezy. Jesteśmy bardzo elastyczni cenowo i zaproponujemy Państwu bardzo atrakcyjną ofertę na przeprowadzenie każdej imprezy. Na poparcie naszych słów zapraszamy do odwiedzenia galerii zdjęć na profilu crazypartyDj na facebooku i kanale YouTube.

 

Nic nie przekona Państwa lepiej niż zobaczenie na własne oczy jak bawili się nasi dotychczasowi klienci i jak wyglądają imprezy z nami. A później pozostanie już tylko wybrać numer telefonu lub napisać do nas maila.

 Jako firma działająca w branży od wielu lat możemy również Państwu pomóc w wyborze Sali weselnej, konsultantki ślubnej, kamerzysty, fotografa, barmana, auta do ślubu czy firmy drukującej zaproszenia. Oczywiście jako nasi klienci również w tej kwestii mogą Państwo liczyć na bardzo atrakcyjne rabaty i gwarancje najwyższej jakości.

 Pozdrawiam serdecznie i życzę Państwu wielu niezapomnianych imprez do białego rana