ikonka facebook ikonka youtube hotel srebrny świerk

studniówki / imprezy szkolne

Oferta » studniówki / imprezy szkolne

Studniówki

Obok osiemnastych urodzin i wesela, studniówka jest jedną z uroczystością którą pamięta się do końca życia. Powieżcie ja w ręce profesjonalistów.  Waszą studniówkę długo będziecie wspominać jako szampańską,     niezapomnianą zabawę.
Oferujemy atrakcyjny program muzyczny z dużą ilością najnowszych hitów z list przebojów, rock&roll'a, utworów z lat '70-tych, '80-tych, ’90-tych, a także wielu niezapomnianych przebojów kilku pokoleń. 
Każdy bal rozpoczniemy przywitaniem, przemówieniami i  uroczystym Polonezem. Jeżeli w trakcie trwania przewidziany jest  program artystyczny, postaramy się dopomóc w jego realizacji. Konkursy i zabawy studniówkowe? Zaproponujemy i poprowadzimy je  atrakcyjnie i wesoło.
Wspaniała muzyka, oświetlenie a także cała oprawa spodoba się zarówno Wam jak i Waszemu gronu pedagogicznemu. Chcecie pośpiewać? nie ma problemu, zorganizujemy karaoke! Jesteśmy w stanie obsłużyć każdą imprezę, bez względu na to czy będzie ona się odbywała w budynku szkoły czy jakimkolwiek innym lokalu. Każdą uroczystość aby wywarła jeszcze większe wrażenia

      
CO PRZYWIEZIEMY NA WASZĄ UROCZYSTOŚĆ:

- potężne nagłośnienie

- rampe z oświetleniem która odmieni miejsce w którym odbywa sie studniówka nie do poznania m.in
 ruchome głowy, kolorowe graficzne lasery rgb, stroboskopy, sciane video led na ktorej wyswietlamy wizualizację, efekty led (tuby, pary, led bary,), projektory multimedialne (wizualizacje, prezentacje, karaoke), TV '42, efekty dyskotekowe

- efekty: wyrzutnie konfetti, pirotechnika (fontanny sceniczne, wystrzały), wyrzutnie płomieni ognia, bańki mydlane, sztuczny snieg, wytwornice dymu dużej mocy

Jako że jesteśmy młoda, dynamicznie rozwijającą sie firma wszystko to oferujemy w wyjatkowo atrakcyjnych cenach!!!!

IMPREZY SZKOLNE

Dla wszystkich szkół, zaczynając od szkół podstawowych, poprzez gimnazja po szkoły średnie proponujemy usługi w zakresie obsługi wszelkich imprez szkolnych. Dyskoteki, półmetki, studniówki, zakończenia roku itp. Posiadamy szeroki repertuar muzyczny, odpowiednio dobrany do wieku bawiących się, konkursy, zabawy. Oferujemy wysokiej jakości sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy, efekty specjalne, promocyjne ceny, w pełni profesjonalna obsługę.


IMPREZY DLA  NAJMŁODSZYCH

Tworząc ofertę, nie mogliśmy zapomnieć o naszych najmłodszych klientach czyli o przedszkolakach. W życiu każdego malucha również jest bardzo wiele ważnych uroczystości, chociażby bale choinkowe, bale przebierańców, dzień dziecka itp. Posiadamy niezbędne doświadczenie w prowadzeniu tego typu imprez. Oprócz odpowiedniej muzyki efektów, kolorowych światełek, latających baniek mydlanych, sztucznego śniegu zapewniamy wiele ciekawych konkursów, zabaw tanecznych, zagadek,  a także nagrody dla dzieciaczków. Imprezy prowadzą osoby które od wielu lat na co dzień pracują z dziećmi w przedszkolu. Zapewniamy również clowna, który bawi się i tańczy z dziećmi. Współpracujemy z przedszkolami:
nr.3 w Mińsku Mazowieckim, „Kleksik”. Mini Raj” „Klub Malucha”, Przedszkolami w Kałuszynie, Mrozach, Dębem Wielkiem, Dobrem , Cegłowie, Osinach Nowych, Stojadłach.

OSIEMNASTKI

Osiemnaste urodziny to bardzo ważny dzień w życiu każdej młodej osoby. Kończy się bowiem czas beztroskiego dzieciństwa i wkracza się w nowe dorosłe życie. Wiele młodych ludzi chce zaimponować swoim rówieśnikom i stara się aby dzień osiemnastych urodzin był niezapomniany , zarówno dla nich samych jak również dla wszystkich zgromadzonych gości. Nic tak nie uświetni tego jedynego w życiu  wieczoru jak profesjonalny DJ, wspaniała muzyka, jak również efekty świetlne i laserowe