ikonka facebook ikonka youtube hotel srebrny świerk

Sprzęt

   Crazy party- technika czyli jaki sprzęt przywieziemy na Wasza imprezę.

Witam, w tej zakładce chciałem opisać w skrócie oprawe techniczna imprez, czyli mówiąć prościej co przywieziemy ze sobą aby zarówno Państwo jak i Wasi goście czy klienci byli w pełni usatysfakcjnowani i aby impreza była wyjąkowa i niepowtarzalna

Na początek zacznę od sprzetu muzycznego i nagłośnienia ponieważ jak wiadomo jest to najistotniejszy element podczas każdego przyjecia, imprezy czy eventu. Do nagłośnienia używamy zestawów PA firm RCF i Master Audio.

Są to europejskie renomowane i uznane na świecie firmy z wieloletnią tradycją.

Ilość jak i moc kolumn dobierana jest zależności od liczby bawiących się osób, wielkości a także kształtu sali. W przypadku gdy impreza odbywa się w dwóch lub wiećej pomieszczeniach każde z nich ma odzielne nagłośnienie tak aby dźwięk w każdym miejscu był wyrażny i przejrzysty.

Minimalny zestaw w przypadku mniejszych imprez składa się z subwoofera i 2 kolumn o mocny 1,6kw rms, w przypadku większych wydarzeń w sposob proporcjonalny zwiększamy ilość zestawów w granicach 1,6 – 8 Kw rms. Muzyka odtwarzana jest z konsoli Dj-skich Pioneer i Denon natomiast dźwięk sterowany jest przez procesory firmy Dbx. W przypadku imprez plenerowych, koncertów i dużych eventów zapewniamy system wyrównywany liniowo.

Tyle w skrócie jeżeli chodzi o nagłośnienie, ponieważ opis ten nie jest riderem technicznym i nie będziemy zajmowali się wypisywaniem modeli i liczby urządzeń, a jest on skierowany do ludzi którzy nie maja na co dzień styczności ze sprzetem estradowym i ma on pokazać, w przypadku gdy zdecydują się korzystac z naszych usług czego mogą się spodziewać.

 

Kolejnym niezwykle ważnym elementem bez którego w dzisiejszych czasach żadna impreza się nie obędzie jest oświetlenie. Bo chyba ciężko jest wyobrazic sobie koncert czy wystep bez całej masy kolorowych urządzeń oświetleniowych które są coraz cześciej uzupełniane przez multimedia. Oglądając koncerty lub imprezy w telewizji jesteśmy „przyzwyczajeni” do bajecznych efektów, gry świateł , multimediów i efektów specjalnych. Czemu by nie przenieść chociaz części tego magicznego świata na naszą uroczystość? Na przykład na przyjęcie weselne, impreze intergracyjną czy okolicznościową? Każdy by chciał aby jego uroczystość była wyjątkowa i niezwykła.

Tak się składa ze osobiscie od kilku lat współpracujemy przy organizacji ogólnopolskich dużych imprez telewizyjnych , tak więc mamy okazje podglądac ich realizację przez największe firmy i najlepszych specjalistów w tej dziedzinie. Jednak jak wiadomo budżet takich imprez jest ogromny, są to wielkie kwoty siegające dziesiatek a niekiedy setek tysiecy złotych i mało która prywatna osoba czy firma byłaby w stanie pozwolić sobie na taki luksus na prywatnej uroczystosci. I tutaj własnie z ofertą wychodzi Crazy Party. Zapewniamy bajkowe oswietlenie, moc atrakcji i wspaniałych efektów za przystępną cenę. Łączymy tradycje z nowoczesnością.

Zawsze staramy się wykorzystać zdobytą wiedzę i doświadczenie i ”przenieść” ją na imprezy na które zostaniemy zaproszeni.

Teraz chciałbym w skrócie wymienić kilka ciekawych urządzeń które zawsze zabieramy ze sobą:)

Zaczynamy zawsze o konstrukcji scenicznych którą instaluje się na samym początku. Do dyspozycji w zależnosci od wielkości sali mamy rampy o długości 4 -12m instalowane na statywach z regulowaną wysokością, są też odcinki ustawiane pionowo na ziemi, kontrukcje w kształcie łuku, trójkąta czy w przypadku większych wymagań naszych klientów elementy są ze sobą łaczone tworząc ciekawe kobinacje.

Na tych konstrukcjach instalowane jest oświetlenie. I tutaj podstawą są ruchome głowy spot i wash beam firm ADJ, Clay paky, Futurelight i stairville czyli urządzenia wytwarzajace snopy światła dużej mocy w różnych kolorach i wzorach, które działają ze sobą synchornicznie tworzać bardzo ciekawe efekty. Ich uzupełnieniem są refelktory Led Par, listwy led Bar, efekty dyskotekowe, tuby Rgb (multikolorowe), wielokolorowe lasery RGB dużej mocy, logoprojektory wyświetlające dowolny napis, rysunek czy np. imiona mlodych na ścianie.

Całość jest w bardzo przemyślany sposob zainstalowana i zaprogramowana przy pomocy sterownika dmx i komputera tak ze wszystko ze soba współgra, zarówno tempo, zmiany kolorów, wzorów wszystko jest zsynchronizowane i dograne z muzyką i klimatem panującym w danej chwili na parkiecie.

Możemy tutaj zapomniec o prostych efektach „skaczących i błyskających” sobie bez większego sensu, które zapewne znacie Państwo z imprez z zespołami weselnymi i Djami amatorami. Dlatego zawsze wybierając oferę warto się przyjżeć zdjęciom lub też filmom które prezentują i zobaczyć co faktycznie dana osoba czy firma oferuje.

 

Mówiąc o oświetleniu, obok sceny i parkietu tanecznego warto wspomnieć również o oświetleniu architektonicznym czyli o tak zwanych „ dekoracjach światłem” Obecnie w przypaku większości imprez zajmujemy się również oświetleniem dekoracyjnym ścian, miejsca za parą młodą, stołu młodych, czy tez na specjlane życzenie oświetleniem zewnętrznym sali lub też ogrodu. Dzięki temu nawet niezbyt ciekawe wnętrze zyskuje bardzo dużo i staje się atrakcyjne i wyjątkowe. Tutaj wykorzystujemy głównie ruchome głowy, listwy led, reflekotory slim par, a także wall streamery

 

Obok oświetlenia zapewniamy na naszych imprezach również multimedia. I tutaj wspomnieć chciałbym o ekranie elastycznym (3000 pikseli), Djce-led ( 6000 pikseli) , kurtynie Led czy kabinetach led  rysujących kolorowe grafiki, wizualizacje czy napisy. Dodatkowo w naszej ofercie są też ekrany '42 na również  wyświetlamy wizualizacje, zdjęcia czy np. obraz bawiacych się na parkiecie gości. Posiadamy też projektory multimedialne które wykorzystujemy do wyświetlania filmików, czy też tekstów piosenek podczas karaoke.

Multimedia wzbogacamy tez o elementy scenografii takie jak podesty, podświetlane parawany zasłaniające nieestetczne przewody, rollupy, kolorowe flagi, czy inne elementy scenografii

 

Ostatnim elementem jeżeli chodzi o technikę i sprzęt na imprezach organizowanych Przez Crazy Party są efekty specjalne. W tym wypadku również staramy się wykorzystac wiedzę zdobytą podczas dużych eventów i przenieść ją na bardziej kameralne uroczystości w bardzo przystępnej cenie.

Zaoferować Państwu możemy takie atrakcje jak” taniec w chmurach” czyli taniec w ciężkim unoszącym się przy ziemi dymie znanym z tańca z gwiazdami, pirotechnikę wewnętrzną m.in fontanny iskier, kolorowe wystrzały odpalane podczas ważnych i wyjątkowych momentów podczas trwania imprezy, wyrzutnie konfetti, serpentyn, wytwornice  płomieni ognia, geysery czyli wytwornice dymu dużej mocy podświetlane diodami led, wytwornice baniek mydlanych, sztucznego śniegu, czy wyrzutnie CO2 czyli urzadzenia które ropraszają gaz co2 z butli pod dużym cisnieniem tworząc niepowtarzalny efekt.Wprzygotowaniu mamy również nowe ciekawe efekty ale o tym niebawem:)

To wszystko oczywiście nie zapominając o wspaniałej muzyce, ciekawych zabawach i konkursach, profesjonalnej konferansjerce i innych atrakcjach których posiadamy w swojej ofercie wiele sprawi że Imprezy na które zostaniemy zaproszeni pozostawią niesmowite wrażenie, a także pozostaną na w pamieci na długo.

Na poparcie moich słów zapraszam do galerii zdjęć na naszej stronie  a także zachęcam do odwiedzenia naszego fanpage na facebooku i obejrzenia filmików na kanale Youtube  ( ikonki przekierwoujące znajdują sie na stornie głównej)