ikonka facebook ikonka youtube hotel srebrny świerk

Oferta

Przyjęcie weselne

jest niewątpliwie jedną z najważniejszych chwil w  życiu każdego człowieka, dlatego tez dokładamy wszelkich starań aby ten dzień pozostał dla Państwa niezapomniany i dokładnie taki jak sobie wymazyliscie.
Cały przebieg przyjęcia ustalamy na niezobowiązującym  spotkaniu, na którym będziemy mogli wspólnie się poznać, zaproponujemy  najciekawsze sprawdzone scenariusze przeprowadzenia uroczystości, od tradycyjnych po bardziej nowoczesne. Państwo   opowiedzą nam o swoich oczekiwaniach, krok po kroku omówimy wszystko począwszy od: uroczystego wprowadzenia Pary Młodej, powitania, pierwszego tańca, muzyki, toastów, oczepin, konkursów i dodatkowych atrakcji. Aby poprzeć nasze słowa dowodami zaprezentujemy również filmy i  zdjęcia z przeprowadzonych przez nas uroczystośći.
Państwa przyjęcie poprowadzi  dwóch doświadczonych prezenterów muzycznych. Dzięki temu ze jest  dwóch prowadzących każde przyjęcie   dopracowane jest do perfekcji. Nasze doświadczenie, wiedza muzyczna, poczucie humoru sprawiają iż od samego początku potrafimy zintegrować wszystkich gości i wprowadzić ich we wspaniały nastrój. Dbamy w  równym stopniu  o  Państwa Młodych jak i o biesiadników, ponieważ zarówno jedni jak i drudzy pragną cudownie się bawić i zachować niezapomniane wspomnienia.
Wspólnie zachęcamy do  wznoszenia toastów, śpiewania, wspólnych zabaw, gdzie nie może zabraknąć takich tańców jak: jedzie pociąg, kaczuszki, macarena, kankan, grek zorba, czy lambada. Proponujemy Państwu do wyboru ponad 100 konkursów i zabaw oczepinowych, od popularnych wszystkim znanych po bardziej wyszukane i takie „z przymrużeniem oka”
Bardzo szczegółowo dobieramy repertuar muzyczny, na bieżąco obserwując preferencje gości . Oddajemy do Państwa dyspozycji kilka tysięcy utworów, począwszy od lat 60 przez  ’70 ’80 ’90, po współczesne hity z list przebojów, oczywiście wszystkie gatunki muzyczne w tym muzykę biesiadna, disco polo, italo disco, pop, rock, rock'n'roll, itd.  Oczywiście na spotkaniu prezentujemy Państwu przykładowy proponowany przez nas i sprawdzony spis utworów, jednak ostateczna decyzja należy oczywiście do Was. W każdej chwili będziecie mogli zamówić dowolny utwór i mieć pewność że będzie on brzmiał dokładnie tak jak go znacie, gdyż odtwarzamy utwory w oryginalnych wersjach.  Jest to naszą  przewagą nad zespołami, które często posiadają akompaniamenty kiepskiej jakości  i   grają według ściśle określonego scenariusza.  Nie bez znaczenia jest również fakt iż cena wynajęcia DJ-a, wdzireja z Crazy Party na przyjęcie jest o wiele niższa niż w przypadku zespołu.
Dużą wage przywiązujemy również do oświetlenia efektowego sali. Na każdą uroczystość zabieramy cały arsenał   efektów świetlnych m.in.  nowoczesne „ruchome głowy”, multikolorowe tuby i efekty Led, skanery,kolorowe lasery ( niebieskie, różowe, zielone), projektory multimedialne, które tworzą bajkowy klimat na Waszym przyjęciu. Całość oswietlenia montowana jest na rampach (trisystem lub quadrosystem) co dodaje bardzo estetycznego wyglądu. Dodatkowo pierwszy taniec czy inny ważny moment uroczystości możemy urozmaicić o wspaniałe efekty: latające bańki mydlane, padający śnieg, czy nisko unoszący się dym, który przy odpowiednim oświetleniu  sprawia wrażenie jakby Para Młoda tańczyła w chmurach.  Istnieje równiez mozliwość zainstallowania na Państwa przyjęciu wyrzutni konfetti, CO2-zimnego dymu, wyzrzutni płomieni ognia, czy efektów pirotechnicznych (kolorowe fontanny iskier, wystrzały), ktore można zastosować wewnątrz lokalu.
Na życzenie proponujemy urozmaicenie Państwa przyjęcia o prezentacje multimedialne, karaoke, wokalistę  czy akordeonistę. Służymy również pomocną dłonią przy wyborze kamerzysty, fotografa czy dekoratora sal. Działamy na rynku długo, dlatego też posiadamy wiele sprawdzonych kontaktów i wiemy komu można zaufać i na kim można polegać. Służymy również pomocną w zorganizowaniu wieczoru kawalerskiego począwszy od wyboru lokalu ( możliwośc wynajęcia klubu w Mińsku Mazowieckim) po  wszelkie dodatkowe atrakcje.
Każda Para Młoda pragnie aby jej przyjęcie weselne było jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne, jednym słowem "jak w bajce". My jesteśmy po to aby zmienić to w rzeczywistość....

Poprawiny

Kiedy po pełnej wrażeń, wspaniałej i niezapomnianej nocy nasi goście wstaną i dotrą do sali weselnej na poprawiny, mają ochotę smacznie zjeść i odpocząć przy relaksacyjnej muzyce, rozmawiając o tej  cudownej, szalonej, niezapomnianej nocy. Gdy się posilą  bardzo często mają ochotę na zabawę, taniec, czy pośpiewać przy karaoke
Dlatego też bardzo ważne jest aby zapewnić swoim gościom odpowiednią oprawę muzyczną na poprawinach. My postaramy się aby ten dzień były równie niezapomniany jak Państwa przyjęcie weselne.
przy zamówieniu Dj-a na wesele, poprawiny otrzymuja Państwo
w promocyjnej cenie!!!

Dekoracje światłem


Jeżeli natomiast maja Państwo juz wybrany swój wymarzony zespół na wesele czy inną uroczystość a zależy Wam na stworzeniu niepowtarzalnej atmosfery, oraz zaskoczeniu gości ciekawym wystrojem zachęcamy do skorzystania z naszej oferty:
Dysponujemy profesjonalnym sprzętem oświetleniowym, który w niesamowity sposób, uświetni Państwa uroczystość,
Dzięki nowoczesnym technikom oświetleniowym, wspaniałym efektom ( ruchome, głowice, kolorowe lasery, kurtyny led, led bar, fontanny sceniczne, wyrzutnie konfetti, salwy ognia, światło w niebo) sprawimy, iż uroczystość pozostanie niezapomniana zarówno dla Państwa jak i dla gości.
Zapraszamy do odwiedzenia galerii zdjęć na: www.facebook.com/crazypartyDj